• Stacks Image 560

  Link
 • Stacks Image 561

  Link
 • Stacks Image 562

  Link
 • Stacks Image 567

  Link
 • Stacks Image 570

  Link
 • Stacks Image 573

  Link
 • Stacks Image 576

  PROFESJONALNE

  Link
O MNIE

Witam Państwa serdecznie,
Nazywam się Gerard Adamczyk. Praca z psami jest moją pasją. Zajmuję się szkoleniem psów od ponad 10 lat. Jestem członkiem Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP) i pełnię funkcję zastępcy kierownika sekcji szkolenia psów ZkwP w oddziale w Bielsku-Białej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem od 2000r. w Beskidzkim Centrum Szkolenia Psów CANIS w Jaworzu k/Bielska-Białej. Wyszkoliłem setki psów, wśród których był między innymi labrador Baca Państwa Golców i owczarek niemiecki Pele Państwa Małyszów. Ukończyłem wiele kursów i seminariów krajowych i międzynarodowych organizowanych przez ZKwP i inne organizacje w zakresie szkolenia psów. Jednak najlepszą rekomendacją moich umiejętności i zaangażowania w pracę oraz jej wymiernych efektów jest doświadczenie zdobyte w pracy z trudnymi psami i zadowolenie moich klientów.

W mojej szkole dla Psów dowiecie się Państwo wszystkiego co trzeba wiedzieć jak wychować ułożonego i posłusznego psa. Nauczycie się Państwo rozumieć co mówi Wasz pies.
Moja szkoła dla psów to profesjonalizm, zaangażowanie i ciągłe dążenie do poznawania najskuteczniejszych metod pracy ze zwierzętami.

Szkolenie psów przebiega według mojego autorskiego programu szkoleniowego opracowanego na podstawie wieloletniego doświadczenia zawodowego w pracy z psami oraz ram wyznaczonych przez Związek Kynologiczny w Polsce. Każde szkolenie dla chętnych może zakończyć się egzaminem i otrzymaniem certyfikatu Związku Kynologicznego w Polsce, potwierdzającym umiejętności Państwa psa.
Podstawą szkolenia jest użycie zrozumiałych dla psa, pozytywnych i nieagresywnych bodźców, poznanie psychiki psa, zrozumienie jego potrzeb, a następnie organizacja zajęć w taki sposób, aby pies czuł się komfortowo i czerpał przyjemność z przygotowanych dla niego zajęć.
W swojej ofercie polecam również zajęcia z udziałem psów terapeutycznych (patrz zakładka dogoterapia)
Serdecznie zapraszam,
Gerard Adamczyk

Stacks Image 1357

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Stacks Image 1361
Stacks Image 1363